Vaak genoeg online, informatie zoekend en publicerend, om via diverse wegen medesurfers met soortgelijke interesses te boeien. Muziek, IT, websites, genealogie, fotografie, nieuwe vormen van communicatie en interessante sites zijn gemeenplaatsen.

10 december 2009

Trend: Email is dead; lang leve email

Hoewel er genoeg momenten zijn dat je email zou doodwensen, is dit medium nog altijd springlevend. Het is het verkeerde gebruik (email als file server, email als roddelpers, email uit luiheid om persoonlijke contacten te vermijden), dat irriteert en vaak ineffectief is. En waar rond Google Wave 'email reinvented' als buzz marketing werd gebruikt, overheerst nu de deceptie. Wat moeten we ermee? Google heeft onlangs Appjet overgenomen om Google Wave verder op te krikken.

Aan de andere kant is email een prima middel om samenvattingen, zoals die van Nutshellmail voor social network wijzigingen mee te krijgen. Ook communicatie met groepen mensen die de afgelopen jaren wel hebben leren omgaan met email, maar minder bedreven zijn met computers en dus wiki's, drop.io e.d. een brug te ver vinden. En, zoals Emerce onlangs al terecht stelde: social media verdringt email niet, email heeft ook allerhande sociale trekken.




Reblog this post [with Zemanta]

Labels: ,

This page is powered by Blogger. Isn't yours? eXTReMe Tracker