Vaak genoeg online, informatie zoekend en publicerend, om via diverse wegen medesurfers met soortgelijke interesses te boeien. Muziek, IT, websites, genealogie, fotografie, nieuwe vormen van communicatie en interessante sites zijn gemeenplaatsen.

01 juni 2009

Presenteren nieuwe stijl

Na eerder al bijvoorbeeld Sliderocket en Prezi besproken te hebben, zelf diverse malen naast deze middelen Slideshare gebruikt te hebben om gemaakte presentaties te ontsluiten, is het tijd voor een update.

Slideserve is een kloon van Slideshare. Uploaden en delen van presentaties, zoeken naar bestaande presentaties. Helaas moet je via mouse-overs titels achterhalen bij de thumbnails. Over de categoriën is ook niet goed nagedacht. Zo is er zowel Cars als Autos & Vehicles, Music en Music & Video. Verder zijn de elementen als delen via sociale netwerken, invoegen, via hyperlink opnemen op een andere pagina, statistieken, etc. present. Hieronder een voorbeeld, een presentatie over de 51e Grammy Awards uitreiking.

Verdienmodel lijkt te zitten in de verkoop van verwante producten, zoals een converter PowerPoint naar Flash.

Present.io
De makers van de gemakkelijke file sharing dienst drop.io hebben nu Present.io, een erg makkelijke manier om audio, documenten en video te presenteren aan een schaalbaar aantal gebruikers. Je publiek ziet en hoort live en op dezelfde grootte wat jij ze voorschotelt. Of dat nu een PowerPoint, PDF, een audiofragment of een Word document is. Alleen jouw muisbewegingen en bladeren in je bibliotheek krijgen ze niet mee. Er is geen setup of installatie van software nodig. Je bibliotheek staat online en ook je publiek kan geheel online je presentatie volgen in een browser scherm. In onderstaande video wordt Present.io aan je voorgesteld.

Labels: ,

This page is powered by Blogger. Isn't yours? eXTReMe Tracker