Microblogging updates september 2008-2
iTweet
iTweet is een Twitter web client. Klinkt apart, omdat je natuurlijk naast de web client Twitter.com diverse andere clients voor pc, Mac en mobiel hebt. Via de Twitter API kun je er alles mee, wat je met Twitter ook kunt, aangevuld met url shortening. Inloggen kan direct met je Twitter gebruikersnaam en wachtwoord. Geen idee, waarom je zou moeten overstappen op iTweet.

Dwigger
Dwigger is een mashup van Twitter en Digg. Je kunt ermee eerder gepubliceerde tweets aanbieden bij Digg of vanuit Dwigger je Twitter timeline actualiseren. Het biedt de mogelijkheid om op de posts te reageren en te stemmen. Berichten en reacties worden via Dwigger weergegeven.

Tweader tracht je tweets in een hiërarchie te plaatsen
Tweader probeert hetzelfde als Tweetscan en Summize om individuele tweets te proberen met elkaar te relateren. Tweader zoekt aansluiting bij het status ID, de unieke code voor elk Twitter bericht. Zwak punt is alleen je bericht als eindpunt en niet als tussenstation op te vatten. Illustratief is onderstaand bericht.

Na het omslachtig uit de url peuteren van de status id en plakken in het formulierveld op Tweader is de 'conclusie', dat ik alleen wat geroepen heb. In werkelijkheid heeft keurig iemand gereageerd en ik daar weer op. Ook de opties om de stijl (regular, chatty, leftward) aan te passen halen niets uit. Conclusie: Tweader werkt niet.
Labels: microblogging, web 2.0


0 Comments:
Een reactie plaatsen
<< Home