Vaak genoeg online, informatie zoekend en publicerend, om via diverse wegen medesurfers met soortgelijke interesses te boeien. Muziek, IT, websites, genealogie, fotografie, nieuwe vormen van communicatie en interessante sites zijn gemeenplaatsen.

04 september 2007

Artiesten steeds onafhankelijker

De kentering in een muziekblad als CCM, jarenlang de voorvechter van de gevestigde orde rondom christelijke muzikanten, is duidelijk. Elke maand verschijnen pagina's met independent artists, verhalen over hun muziek en links naar hun websites. Alsof het blad vertraagd wakker is in de 21e eeuw en nu de platenmaatschappijen en verwend publiek uitdaagt eens verder te kijken.

Zoals bijvoorbeeld Thomas Torrey, een multimedia artist uit New York. Het bijzondere debuutalbum This Slight Momentary Affliction mixt college rock, euro rock soul in 12 gedichten en gezangen. Denk ter vergelijking aan Ricky Skaggs en Starflyer 59.


Of de indie, rock, ambient van The Upstairs Divine, dat met de nieuwe vocaliste Bethany Raybourn zich dankzij MTVU een van de beste college bands in de VS mag noemen.
The Upstairs Divine

Of als derde de combi acoustic meets techno & ambient van Paper Route. Voormalige bandleden van For All The Drifters hebben inmiddels een titelloze EP beschikbaar. Aan een full-length debuut wordt gewerkt.

Labels: ,

This page is powered by Blogger. Isn't yours? eXTReMe Tracker