Links met Lauswolt
De Volkskrant had vanmorgen een hele rij gasten opgesomd die al eerder gebruik hebben gemaakt van het landgoed Lauswolt bij Beetsterzwaag aan de 'goudkust van Friesland', van Mick Jagger tot Tina Turner. Helaas ontbrak mijn naam in dat rijtje, hoewel februari 2000 ook al weer bijna 7 jaar geleden is. Toen geen idee van Herman Wijffels, maar Jacolet Terpstra, de communicatiespecialiste van Univé Verzekeringen om de goed afgesloten Y2K projecten te vieren in Friesland. Met collega's naar de sauna ging nog, hoewel zowel de dames als heren een badjas boven een adamstenue prefereerden.

Het zal de eerste en vooralsnog laatste keer zijn geweest dat ik me met een Marie Eclaire heb kunnen ontspannen. Toch: Bilderberg Lauswolt is zeker geen straf!
Labels: entertainment, politiek


1 Comments:
Hoi, Je hebt je website goed voor elkaar. Volgens mij kun jij wel workshops (bij ons noemen we dat knutselclubs) website bouwen gaan organiseren. Ziet er allemaal professioneel uit.
Zelfs als ik op mijn eigen naam ga googlen kom ik op jou site terecht.
Een reactie plaatsen
<< Home