Vaak genoeg online, informatie zoekend en publicerend, om via diverse wegen medesurfers met soortgelijke interesses te boeien. Muziek, IT, websites, genealogie, fotografie, nieuwe vormen van communicatie en interessante sites zijn gemeenplaatsen.

07 maart 2006

Deur-aan-deur door Balkbrug

Hoe kom je aan vrijwilligers voor het kinderfeest op Koninginnedag (29 april 2006) in Balkbrug? Nou, dus ook door deur-aan-deur langs de huizen te gaan. We leken gisteravond wel twee koppels Jehova's Getuigen (ken je die Citroen C3 reclame nog?), maar dan zonder de lange regenjas en bruine tas. Van een echte evangelisatie actie was ook geen sprake: zieltjes winnen zonder goed nieuws; er moeten immmers handen uit de mouwen.

Dus, als je nog trek hebt en de kids van Balkbrug een leuke ochtend wil bezorgen:
- Op maandagavond 24 april komen we om 20.30u met alle vrijwilligers bij elkaar in de CNS, Omloop 2 Balkbrug. We nemen dan alle activiteiten door, verdelen de vrijwilligers over de spelletjes, activiteiten en voorzieningen.
- Op zaterdag 29 april verwachten we je om 9u bij de CNS, waar we na een kop koffie samen een fantastisch kinderfeest mogelijk maken. Mocht het 29 april slecht weer zijn, wijken we uit naar de Diamanthal aan de Hoogeveenseweg.

This page is powered by Blogger. Isn't yours? eXTReMe Tracker