25 jaar jeugdjournaal
Naast het Journaal bestaat ook het jeugdjournaal 25 jaar. Op zaterdag 7 januarui kun je naar een jubileumuitzending kijken, waarin onder meer de ex-presentatoren zoals Robert ten Brink en Elleke van Doorn te zien zijn.
De allereerste uitzending was op 5 januari 1981 met Leontien Ceulemans. La Ceulemans stond enkele jaren later open en bloot in de Playboy. Hoe ver kun je komen als presentatrice ;-)
Tijdens de grote show zaterdag speelt regelmatig een band, treed een DJ op en mogen de winnaars van de rapwedstrijd hun kunsten vertonen. Ook Lange Frans en Baas B. zijn van de partij. De speciale uitzending start om 19.00 uur.

Zoon Johan kijkt nu dagelijks tijdens zijn opblijf-halfuurtje met Free Internet TV de jeugdjournaaluitzending van de vorige dag. Het maakt hem nog niet veel uit, maar kan na de uitzending de items prima benoemen. Leuk voor z'n ontwikkeling.


0 Comments:
Een reactie plaatsen
<< Home