Vaak genoeg online, informatie zoekend en publicerend, om via diverse wegen medesurfers met soortgelijke interesses te boeien. Muziek, IT, websites, genealogie, fotografie, nieuwe vormen van communicatie en interessante sites zijn gemeenplaatsen.

18 september 2004

Sense & Simplicity

Sense and simplicity is sinds deze week de nieuwe slogan van Philips. Het elektronicaconcern heeft deze .com-domeinnaam al begin juni geregistreerd, zo blijkt uit de whois-gegevens.
Op de dag dat de nieuwe slogan bekendgemaakt werd, heeft ene Michel van der Lingen het domein Senseandsimplicity.nl geregistreerd. Dit is echter voor Philips geen probleem, zo laat een woordvoerster desgevraagd weten. "We communiceren via ons .com-adres. En we gaan niet iedereen met een landenextensie waarin de naam Philips voorkomt achterna." Philips is niet van plan actie te ondernemen tegen Van der Lingen. Wat deze man met het domein wil, is vooralsnog niet duidelijk.

1 Comments:

At 22 september 2004 23:25, Anonymous Anoniem said...

http://www.michelvanderlingen.nl

 

Een reactie plaatsen

<< Home

This page is powered by Blogger. Isn't yours? eXTReMe Tracker