Vaak genoeg online, informatie zoekend en publicerend, om via diverse wegen medesurfers met soortgelijke interesses te boeien. Muziek, IT, websites, genealogie, fotografie, nieuwe vormen van communicatie en interessante sites zijn gemeenplaatsen.

13 augustus 2004

De sex appeal van een internetbedrijf

De oprichters van Google hebben een zeven pagina's tellend interview met de Amerikaanse versie van Playboy gegeven. Hierin staat feitelijk niet bijzonder veel opmerkelijks, maar het is op zijn zachtst gezegd zeer ongebruikelijk dat een bedrijf aan de vooravond van een beursgang de media opzoekt.

Als moderne man (en dus internetfreak) heb je dus weer een goede reden om het maandblad te scoren, en je terug te trekken op de wc. Maar pas op, geheimen breken relaties op. Dus leet de 'diepgaande interviews' vooral samen met vrouw en kinderen.

This page is powered by Blogger. Isn't yours? eXTReMe Tracker