Google noviteiten
Google gaat een gratis e-maildienst aanbieden. De internetonderneming test momenteel een versie die moet gaan concurreren met de populaire webmails van Yahoo en Microsoft (Hotmail). Een noviteit is dat de gebruikers van Gmail, zoals de nieuwe dienst gaat heten, gemakkelijk kunnen zoeken in hun digitale post en toegevoegde documenten (attachments). Daarnaast wil Google zijn klanten meer opslagcapaciteit bieden onder het mom dat ,,mensen hun mail voor altijd moeten kunnen bewaren''. bron: Planet.nl.
NB Gmail is niet nieuw, maar al jaren één van de projecten van SourceForge.net. Of Google de Franstalige e-mailreader heeft opgekocht...? Ook leuk: op Google.com zelf zie je nog helemaal niets van de aanstaande e-maildienst.
Sterker nog: Gmail blijkt een 1 april grap te zijn (waar ze overigens in Amerika dan al vlot bij zijn vandaag, gegeven de 5-9 uur tijdverschil). Kijk voor veel meer techie 1 april 2004 grappen.
Op speciaal zoekverzoek
Met google.com/microsoft.com kun je direct zoeken in Microsoft-gerelateerde websites, zoals de knowledge base, updates en support pagina's.
Hetzelfde principe geldt voor Amerikaanse overheid, Linux informatie, Apple Macintosh, BSD en postorder catalogi.


0 Comments:
Een reactie plaatsen
<< Home